Kariera

Jako kancelaria Bogdanowicz & Labe działamy na rynku od niedawna, ale świadczeniem usług prawnych zajmujemy się zawodowo od wielu lat.

Zdobyte podczas współpracy z renomowanymi kancelariami doświadczenie wykorzystujemy w codziennych kontaktach z naszymi współpracownikami. Nie mamy skostniałej wewnętrznej struktury, ani sztywnej procedury rekrutacyjnej.

Jeśli masz zapał do pracy i jesteś osobą otwartą na podejmowanie nowych wyzwań, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres: kancelaria@bogdanowicz-labe.pl.

Nie wyznaczamy żadnych wstępnych kryteriów. Znajomość języków obcych oraz innych, powiązanych z prawem dziedzin (jak finanse czy rachunkowość) z pewnością będzie Twoim dodatkowym atutem.

Na początek być może nie zagwarantujemy Ci oszałamiająco wysokich zarobków czy bardzo bogatego pakietu socjalnego. Możemy jednak zapewnić Cię, że dostaniesz szansę na udział w ciekawych projektach.


W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bogdanowicz Labe Kancelaria Radców Prawnych s.c. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Bogdanowicz Labe Kancelaria Radców Prawnych s.c. (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).