O kancelarii

Nasza kancelaria została założona przez radców prawnych Pawła Bogdanowicza i Adama Labe. Bazując na wiedzy zdobytej pod­czas wieloletniej pracy w renomowanych kancelariach, postanowili połączyć siły i pod wspólnym, nowym szyl­dem, rozpocząć świadczenie usług prawnych w opar­ciu o niezależną strukturę.

Doświadczenie prawników kancelarii obejmuje przygotowanie i realizację niezliczonej ilości projektów, realizowanych zarówno w skali krajowej jak i międzynarodowej. Nierzadko przy tym opiewających na wielomilionowe kwoty. Dotychczasowe sukcesy (i wiążące się z nimi zadowolenie i zaufanie klientów) pozwalają nam bez obaw podejmować się kolejnych wyzwań.

Od samego początku kancelaria prężnie się rozwija. Najbardziej wymiernym tego efektem jest stałe poszerzanie obszaru naszych specjalizacji. Oczywiście ściśle skorelowane ze starannym doborem grona współpracujących z nami ekspertów. Wszystko to celem świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Działamy głównie w sferze prawa gospodarczego. Większość klientów kancelarii stanowią podmioty z sektora MSP. Siedzibą kancelarii jest Kraków. W erze powszechnej informatyzacji nawet znaczna odległość nie stanowi jednak dla nas problemu. Nie znaczy to oczywiście, że nie cenimy sobie bezpośredniego kontaktu z klientem. Przeciwnie, dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkie ma on znaczenie i jak może pomóc w dochodzeniu do oczekiwanych rezultatów.

Nie lubimy kurczowo trzymać się schematów. Dlatego też do każdego klienta i każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Ma to również przełożenie na naszą elastyczność w doborze sposobu wzajemnych rozliczeń.